| Nosaukums | Vieta | Datums | Spēlētāji | Komandas | Skatīt |
|---|---|---|---|---|---|
| Atvērtā spēle 03.09.2026 | Šampēteris | 03.09.2026 | 10 | GUNSnLASERS | Skatīt spēli |
| Atvērtā spēle 30.08.2026 | Jugla | 30.08.2026 | 26 | GUNSnLASERS | Skatīt spēli |
| Atvērtā spēle 27.08.2026 | Šampēteris | 27.08.2026 | 6 | GUNSnLASERS | Skatīt spēli |
| Atvērtā spēle 23.08.2026 | Jugla | 23.08.2026 | 17 | GUNSnLASERS | Skatīt spēli |
| Atvērtā spēle 20.08.2026 | Šampēteris | 20.08.2026 | 17 | GUNSnLASERS | Skatīt spēli |
Šis komandas spēlētāji pēc reitinga
| Vieta | Vārds | Spēles | Reitings | Precizitāte | Šāvieni | Nāves | Trāpījumi | Ievainojumi | Skatīt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ARČA | 113 | 88.56 | 18.50% | 2617 | 124 | 483 | 258 | Skatīt spēlētāju |
| 2 | MR. FUNNY-GUY | 8 | 86.14 | 18.64% | 2028 | 101 | 378 | 205 | Skatīt spēlētāju |
| 3 | HOPOLOK | 77 | 81.5 | 16.77% | 3226 | 112 | 555 | 312 | Skatīt spēlētāju |
| 4 | NĀVE | 89 | 67.38 | 16.28% | 1867 | 99 | 296 | 201 | Skatīt spēlētāju |
| 5 | KEFIR DRINKER | 37 | 65.81 | 13.80% | 2517 | 116 | 345 | 230 | Skatīt spēlētāju |
| 6 | LĒNUMS | 69 | 65.76 | 15.67% | 2845 | 143 | 449 | 307 | Skatīt spēlētāju |
| 7 | AXL | 22 | 62.91 | 14.47% | 1746 | 88 | 241 | 178 | Skatīt spēlētāju |
| 8 | VITA | 64 | 62.62 | 16.57% | 1831 | 107 | 301 | 215 | Skatīt spēlētāju |
| 9 | STANISLAWWW | 40 | 61.55 | 14.20% | 2287 | 115 | 316 | 227 | Skatīt spēlētāju |
| 10 | KRAKEN | 81 | 61.37 | 11.74% | 2556 | 107 | 296 | 205 | Skatīt spēlētāju |
| 11 | VISKIJU, LŪDZU | 100 | 59.3 | 16.95% | 2522 | 141 | 428 | 334 | Skatīt spēlētāju |
| 12 | CONO | 56 | 55.92 | 15.97% | 1876 | 118 | 299 | 240 | Skatīt spēlētāju |
| 13 | SMK | 57 | 55.54 | 15.45% | 1298 | 86 | 194 | 179 | Skatīt spēlētāju |
| 14 | DIAN4IXR | 30 | 54.21 | 20.28% | 2215 | 128 | 446 | 405 | Skatīt spēlētāju |
| 15 | DEDVĪNS | 4 | 53.84 | 19.90% | 1603 | 147 | 318 | 286 | Skatīt spēlētāju |
| 16 | CHINA CHOPPER | 13 | 49.54 | 18.91% | 1102 | 98 | 199 | 187 | Skatīt spēlētāju |
| 17 | KIKO | 7 | 48 | 17.66% | 1618 | 122 | 293 | 279 | Skatīt spēlētāju |
| 18 | SRAPSAK | 141 | 45.32 | 11.05% | 2693 | 135 | 295 | 271 | Skatīt spēlētāju |
| 19 | BAZILIKS | 41 | 45.24 | 11.30% | 2172 | 119 | 244 | 225 | Skatīt spēlētāju |
| 20 | WIDIANA | 18 | 43.07 | 11.36% | 1959 | 81 | 232 | 222 | Skatīt spēlētāju |
| 21 | 22 | 24 | 42.77 | 11.96% | 1704 | 94 | 197 | 195 | Skatīt spēlētāju |
| 22 | LAURA | 19 | 40.28 | 9.84% | 1630 | 78 | 156 | 169 | Skatīt spēlētāju |
| 23 | DAMOVA | 23 | 38.15 | 15.35% | 882 | 81 | 135 | 154 | Skatīt spēlētāju |
| 24 | INGŪNA | 135 | 37.56 | 9.94% | 1120 | 61 | 111 | 122 | Skatīt spēlētāju |
| 25 | DESMAIZĪTE | 64 | 37.48 | 11.83% | 1704 | 110 | 201 | 227 | Skatīt spēlētāju |
| 26 | ERNESTO | 5 | 35.15 | 10.47% | 1745 | 92 | 184 | 209 | Skatīt spēlētāju |
| 27 | KAKTUS | 2 | 33.36 | 12.69% | 1651 | 143 | 209 | 285 | Skatīt spēlētāju |
| 28 | SENSOR | 13 | 29.9 | 9.63% | 1982 | 117 | 193 | 264 | Skatīt spēlētāju |
| 29 | LETTY | 23 | 27.07 | 12.83% | 783 | 72 | 99 | 160 | Skatīt spēlētāju |
| 30 | MECHANIC | 18 | 26.49 | 5.10% | 2868 | 104 | 149 | 211 | Skatīt spēlētāju |
| 31 | EDOGA | 1 | 25.84 | 8.05% | 2497 | 149 | 201 | 300 | Skatīt spēlētāju |
| 32 | OG | 45 | 9.99 | 4.32% | 854 | 47 | 36 | 131 | Skatīt spēlētāju |
Labākie spēlētāji, kuri piedalījās šīs komandas spēlēs

Visvairāk ievainojumi
2
3
4

Visvairāk Trāpījumi pa pretiniekiem
2
3
4

Vislielāka precizitāte
2
3
4